اخبار

بازدید معاون وزیر نیرو از غرفه شرکت شاینادرخشش البرز

بازدید معاون وزیر نیرو از غرفه شرکت شاینادرخشش البرز

در حین برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی برق تهران، معاون وزیر نیرو آقای دکتر حائری از غرفه شاینادرخشش البرز بازدید بعمل نموده و از نزدیک درجریان فعالیت این شرکت قرار گرفتند.

ادامه مطلب
عضو پارک علم و فناوری استان البرز

شرکت دانش بنیان و عضو پارک علم و فناوری استان البرز

شرکت شاینا درخشش البرز در سال ۱۴۰۲ به عضویت پارک علم و فناوری استان البرز در آمده و هم اکنون واحد فنی ومهندسی خود را در آن سایت واقع در کرج،میدان استاندارد،جنب سازمان فنی و حرفه ای ، پارک علم و فناوری البرز ،واحد خلاق ۳ تاسیس نموده است. مراجعان محترم جهت مراجعه با دفتر مرکزی هماهنگی بفرمایند.

ادامه مطلب
دوره های آموزشی متنوع و سازگار با صنعت

دوره های آموزش های عملی و تئوری در صنایع

با توجه به اهمیت آموزش و یادگیری مهندسین و تکنسین های کارخانجات تولیدی کلاس های عملی و تئوری با موضوعات متفاوت جهت فراگیری علاقه مندان در محل کارخانجات برگزار میگردد . این موارد شامل کلاس های رشته برق (آشنائی با مدارات برقی و نقشه خوانی-دوره نقشه کشی-دوره plc siemense-دوره انواع سرو موتور ها و راه اندازی -دیزل ژنراتورو سیستم های سنکرون جدید) کلاس های رشته مکانیک (هیدرولیک و پنوماتیک کاربردی -مکانیک دیزل ژنراتور-نرم افزار شبیه سازی سیستم های هیدرولیکی )

ادامه مطلب
اجرای عملیات اتوماسیون صنعتی و یا رفع خرابی

اجرای عملیات اتوماسیون صنعتی و یا رفع خرابی

با توجه به فراگیر شدن سیستم های اتوماسیون صنعتی در کارخانجات و صنایع مختلف، این گرئه آمادگی لازم جهت مشاوره ،راه اندازی و خرید سیستم های به روز و همچنین تغییر بنیادی در سیستم های قدیمی و به روز رسانی آن ها راداشته و سعی می کند با کمترین هزینه،بهترین شرایط را برای راه اندازی سیستم های اتوماسیون صنعتی ایجاد نموده و در اسرع وقت تحویل بهره بردار نماید جهت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید(عکس ازنمونه کارها در ذیل)

ادامه مطلب
  • نشانی:

     دفتر مرکزی : کرج -میدان والفجر-ساختمان یکتا-واحدیازده- تلفن 02632700549

    واحدمهندسی : کرج -میدان استاندارد- پارک علم و فناوری البرز - واحد سه- تلفن02632866932

  • تلفن: 09395430924